Bankiet

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bankiecie konferencyjnym, podczas którego odbędzie się ceremonia wręczenia Certyfikatów Seksuologa Klinicznego.

Bankiet odbędzie się w sobotę, tj. 9.12.2017r. w restauracji Dąbrowskiego 42 przy ul. Dąbrowskiego 42 w Poznaniu:

Źródło i prawa autorskie: restauracjadabrowskiego42

Menu bankietowe obejmuje zimne przystawki, ciepłą kolację, słodki bar oraz napoje. Obowiązujący dress code: business casual lub cocktail.

Udział w bankiecie wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty w kwocie 180 zł. Opłaty prosimy wnosić na konto PKO BP S.A. XV o/W-wa: 21 1020 1156 0000 7102 0059 4978 Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, Ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska osoby/osób, za które dokonywana jest wpłata, oraz dopisek „opłata bankietowa: konferencja pts 2017”.

Chęć udziału w bankiecie można zgłaszać za pośrednictwem formularza: link

UWAGA! formularze internetowe, za pośrednictwem których można rejestrować się na Międzynarodową Konferencję Seksuologiczną i bankiet jej towarzyszący zostaną zamknięte w dniu 6 grudnia br. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w Konferencji lub bankiecie po tym terminie będą mogły dokonać rejestracji i wnieść opłatę konferencyjną u p. Krystyny Moskal, księgowej PTS, przy stanowisku rejestracyjnym w holu konferencyjnym.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres mailowy: konferencja.seksuologiczna@amu.edu.pl

W sprawie faktur i rachunków proszę zwracać się do księgowej PTS – Pani Krystyny Moskal: krystyna.mos1@wp.pl